| Temp / Dewpoint: | 13.4°C / 9.3°C |
| High Temp: | 14.8°C at 11:21:34 AM |
| Low Temp: | 11.8°C at 05:56:29 AM |
| Heat Index / Wind Chill: | 12.8°C / 13.4°C |
| Humidity: | 76% |
| Rainfall: | 0.0 mm |
| High Rain Rate: | 0.0 mm/hr at 12:00:04 AM |
| Wind Speed: | 5.4 m/s |
| High Wind Speed: | 16.1 m/s at 01:18:04 PM |