| Temp / Dewpoint: | 5.0°C / 2.7°C |
| High Temp: | 5.1°C at 12:00:04 AM |
| Low Temp: | 5.0°C at 12:00:49 AM |
| Heat Index / Wind Chill: | 3.8°C / 5.0°C |
| Humidity: | 85% |
| Rainfall: | 0.0 mm |
| High Rain Rate: | 0.0 mm/hr at 12:00:04 AM |
| Wind Speed: | 0.0 m/s |
| High Wind Speed: | 1.8 m/s at 12:02:07 AM |